Biz Aramayız;

Doğanın bize sunduğu kaynaklara sürdürülebilirlik ilkeleriyle değer katarak onları güvenle tüketilebilecek, kaliteli ve lezzetli ürünlere dönüştürmeyi vadediyoruz.

• Faaliyetlerimizi üzerinde yaşadığımız gezegenimize ve içinde bulunduğumuz topluma karşı sorumluluk bilinciyle yürütürüz. Doğal kaynaklarımızı etkili kullanır, kirliliği önler ve çevremizi koruruz. Küresel iklim hedeflerini kendimize amaç edinmek suretiyle çevre üzerindeki olumlu ve olumsuz etkilerimizi kontrol altına alır, güvenli gıdaya erişime katkı sağlarız.

• Güvenli Gıdanın herkes tarafından erişilebilir olması, tarıma dayalı bir kuruluş olarak en önemli ilkemizdir. Bu nedenle tarım faaliyetlerinin gelişmesi ve sürdürülebilirliğinin sağlanması için tarım üreticilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hareket ederiz.

• Tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte, özenle seçilmiş, güvenilir hammadde ve malzemeleri kullanarak, girdi kabulünden satış noktalarına kadar olan tüm süreçlerimizde kalite güvence prensiplerimizin uygulanmasını sağlarız.

• Yurtiçi ve yurtdışı pazarlardaki rekabete, global kalite ve gıda güvenliği şartlarına ve regülasyonlara uygun şekilde ürettiğimiz ürünlerimizin kolay ulaşılabilir, kaliteli, güvenli ve zamanında karşılanabilir olmasını sağlarız.

• Tüketicilerimizin ve müşterilerimizin beklentilerini anlayarak, ürün ve hizmetlerimizi öncü firma olma sorumluluğuyla gözden geçirir, sürekli iyileştirir ve hayata geçiririz.

• Müşterilerimizin şartlarını biliriz ve doğa dostu, yenilikçi ve sektöründe ilkleri olan ürün ve hizmetlerimizle taleplerine hızlı ve etkili biçimde cevap veririz.

• Tüketicilerimizin bize olan güvenlerini ve markamıza olan inançlarını korumak ve yeni tüketicilerin gönüllerini kazanmak için güvenle tüketebilecekleri, yasal yükümlülüklerimizle birlikte insan sağlığına ve gıda güvenliğine uygun kaliteli ürünler üretiriz.

• Çalışanlarımız en değerli varlığımızdır, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını artırmak üzere yaptıkları işle gurur duymalarını sağlamak, çalışma ortamlarını ve yaşam seviyelerini iş sağlığı ve güvenliğine uygun olarak iyileştirmek ilk görevimizdir. Çalışanlarımızın farkındalığını artırmak ve tüm çalışanlarımızın iş süreçlerimize etkin katılımını sağlamak için gerekli şartları oluşturur, çalışanlarımızın bilgi ve becerilerini arttırmak için sürekli eğitimlerle onları destekleriz. Tüm çalışanlarımıza ve paydaşlarımıza dil, din, ırk, cinsiyet, kültür, görüş ayrımı gözetmeksizin etik ilkeler çerçevesinde eşit mesafede dururuz.

• Faaliyetlerimizin performansını değerlendirmemizde Kalite, Gıda Güvenliği, Sürdürülebilir Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği gerekliliklerini sağlamak birinci önceliğimizdir. Kalite performansımız, maliyet yapımız ve hizmet şartlarımız olarak rakiplerimizden bir adım önde olmak, ulusal ve uluslararası pazarda lider olmak, üreticilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte büyüyerek karlılığımızı ve verimliliğimizi arttırmak en önemli yönetim hedeflerimizdir.

k